organIzacja imprez
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OFERTA

Chcesz zorganizować urodziny, imieniny, komunię, chrzciny, jubileusz, osiemnastkę, a może małe wesele? Pomożemy Ci w tym. Bistro „Smaczny Kęs” w Zabłędzy dysponuje wszystkim, co potrzebne do przygotowania udanej imprezy okolicznościowej. Przestronna i elegancka sala, tematyczny wystrój, wyśmienite dania i ciasta, dedykowana obsługa – to tylko niektóre nasze atuty. Co więcej, oferujemy najniższe ceny w okolicy. 

SALA NA 80 OSÓB z TEMatycznym wystrojem

Dysponujemy przestronną, elegancką, nowoczesną salą, która może pomieścić 80 osób (niedługo zostanie otwarta kolejna). Na życzenie organizatora przygotowujemy również specjalny wystrój stołów i lokalu, dostosowany tematycznie do rodzaju przyjęcia okolicznościowego.

MIEJSCE Dla zespołu i do TAŃCZENIA

W naszej sali znajduje się specjalne miejsce z podestem oraz instalacją dźwiękowo-świetlną, w którym podczas imprezy mogą grać zespoły muzyczne albo DJ. W sali jest również wydzielona przestrzeń do tańczenia.

DEDYKOWANA OBsŁUGA

Organizując imprezę okolicznościową w naszym lokalu masz pewność, że Twoi goście będą odpowiednio obsłużeni i zaopiekowani, bo zajmą się nimi dedykowani kelnerzy. Z kolei w kuchni ciepłe i świeże dania będą przygotowywali kucharze.

Szeroki Wybór Dań

Smaczne jedzenie to jeden z podstawowych elementów udanej imprezy okolicznościowej. Wiemy o tym doskonale, dlatego zrobimy wszystko, aby zachwycić podniebienia Twoich gości. Dysponujemy szerokim menu, które - w konsultacji z Tobą - dostosujemy do rodzaju imprezy oraz możliwości finansowych. Dania są ciepłe, prosto z kuchni.

CIastA i TORTY

Podczas imprezy okolicznościowej ważne są także słodkie przekąski. Nasza firma na życzenie klienta przygotowuje różnego rodzaju ciasta i wyroby cukiernicze. Pieczemy również pyszne torty, które są tematycznie dekorowane.

DOGODNA LOKALIZACJA I PARKING

Lokal znajduje się w podtarnowskiej miejscowości Zabłędza - tuż przy drodze wojewódzkiej nr 977, która łączy Tarnów z Gorlicami i Słowacją. Dogodna lokalizacja sprawia, że Twoi goście z różnych miejsc z łatwością do nas dotrą. Przy lokalu znajduje się również wygodny parking. 

ELASTYCZNE PODEJŚCIE I ATRAKCYJNE CENY

Oczekiwania organizatorów imprez okolicznościowych są różne, ale nasze elastyczne podejście sprawia, że dostosowujemy swoje usługi do potrzeb każdego klienta. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego dbamy nie tylko o perfekcyjną organizację przyjęcia, ale też oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty - koszt jest najniższy w regionie.


Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

OPINIE klientów