noclegi

WNĘTRZA

tuchow

OFERTA

Zachęcamy do rezerwowania pokoi noclegowych w Zabłędzy pod Tarnowem. Ich standard gwarantuje komfort pobytu i wypoczynku zarówno dla gości indywidualnych, rodzin, jak i pracowników firm. 


Posiadamy obecnie trzy pokoje, w których znajduje się łącznie dziesięć łóżek (istnieje także możliwość dostawki) oraz aneks kuchenny. Do pokoi przynależą prywatne łazienki z toaletą i prysznicem. 


Pokoje znajdują się nad budynkiem handlowo-usługowym, dzięki czemu do dyspozycji gości są usługi bistro czy asortyment sklepu. Przed budynkiem znajduje się bezpłatny parking i altana do wypoczynku.

CENNIK I REZERWACJA

Zapewniamy najniższe ceny w okolicy - nawet od 40 zł do 80 zł za noc. Jesteśmy elastyczni, ceny ustalamy indywidualnie w zależności od czasu pobytu i liczby gości. W przypadku dłuższych rezerwacji i stałych klientów oferujemy atrakcyjne rabaty.   


W celu umówienia szczegółów zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego (dane w zakładce "kontakt") albo rezerwacji pobytu za pośrednictwem portalu Airbnb.

WYPOSAŻENIE I USŁUGI

Pokoje posiadają bogate wyposażenie, m.in. stolik i krzesła, szafki, aneks kuchenny z mikrofalówką, czajnikiem, zlewozmywakiem, talerzami i sztućcami, toaletę z prysznicem, odbiornik TV czy dostęp do sieci internetowej Wi-Fi. 


Goście mogą korzystać z bezpłatnego parkingu, drewnianej altanki przy budynku oraz dodatkowych pakietów śniadaniowo-obiadowych w bistro.

DOGODNA LOKALIZACJA 

Miejsce jest doskonale skomunikowane (tuż przy drodze wojewódzkiej nr 977, łączącej Tarnów ze Słowacją), a zarazem położone na urokliwym terenie Pogórza Ciężkowicko-Rożnowskiego, w pobliżu regionalnych atrakcji turystycznych. Tuż obok budynku znajduje się przystanek autobusowy.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

Okolica jest malownicza, obfitująca w atrakcje przyrodnicze, turystyczne

i kulturalne. W pobliżu znajdują się m.in. liczne szlaki piesze i rowerowe (np. ścieżka przyrodniczo-dydaktyczna "Tuchowski Las"), wieża widokowa na szczycie góry Brzanka, Skamieniałe Miasto w Ciężkowicach, Jezioro Rożnowskie, Bazylika Mniejsza w Tuchowie z Muzeum Misyjnym Redemptorystów, miasteczka ze średniowiecznym układem urbanistycznym, schronisko na Jamnej, zabytki kultury żydowskiej w Tarnowie, Małopolski Szlak Architektury Drewnianej z wieloma obiektami sakralnymi, Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach, zamki i ruiny w Czchowie, Melsztynie, Dębnie oraz Nowym Wiśniczu, liczne kąpieliska i lasy z grzybami, "malowana wieś" Zalipie, Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej, słynny szlak rowerowy Velo Dunajec, a także kina, teatr i muzea w pobliskim Tarnowie.